Placeholder afbeelding

Gesprek aan het water in Rijnhavengebied

Door Willem de Kam (Willem de Kooning Academie)

Twee personen staan op een grasstrook aan het water, in gesprek. Ze bevinden zich in het Rijnhavengebied in Rotterdam. De foto is genomen tussen bomen door, met uitzicht op moderne gebouwen aan de overzijde van het water. Het is overdag met zonlicht en herfstkleurige bladeren zichtbaar op de voorgrond.

Download .jpeg

Neem voor specifieke vragen over dit beeld, of over gebruik anders dan zoals beschreven in de Voorwaarden, direct contact op met de fotograaf.

Gerelateerde media

Hoogbouw aan Rijnhaven
Picknicktafels aan de Rijnhaven
Uitzicht op de Rijnhavenbrug vanaf Katendrecht.
De Rijnhaven met zijn indrukwekkende hoogbouw en skyline. Het drijvende kantoor van het Global Center on Adaptation, het grootste duurzame kantoor ter wereld. FOR (Floating Offices Rotterdam) is ontworpen door Powerhouse Company & RED Company.
Mensen fietsen door de Rijnhavenbrug - brug gelegen in Rijnhaven, Rotterdam Zuid.
Een deel van de Rotterdamse skyline aan de Wilhelminakade, Rijnhaven. In dit beeld zien we o.a. Luxor Theater, De Rotterdam, New Orleans, Floating Office Rotterdam, World Port Center en Montevideo. De foto is genomen vanaf metrohalte Rijnhaven.
Tijdelijke aanduiding voor Willem de Kam (Willem de Kooning Academie)

Willem de Kam (Willem de Kooning Academie)

Neem voor specifieke vragen over dit beeld, of over gebruik anders dan zoals beschreven in de Voorwaarden, direct contact op met de fotograaf.

Mail de fotograaf
Mijn selectie